02. Textit


Přejít na E-shop

Desky - Textit E

Textitová deska Hgw 2082.5 vyrobená z bavlněné tkaniny jako výztuže a modifikované krezolformaldehydové živice jako pojiva. 

Důležité vlastnosti:
• výborné kluzné a mechanické vlastnosti
• dobrá opracovatelnost
• v porovnání s textitem J (Hgw 2082) lepší elektrická pevnost a odpor ve vlhkém prostředí

Příklady použití: výroba vysoce mechanicky a elektricky namáhaných součástek, pro elektrotechnické součástky se zaručenou elektrickou pevností a izolačním odporem na elektroizolační desky, tělesa přístrojů, kostry, skříňové části rozvaděčů a rozvoden, elektrických strojů a transformátorů.

Desky - Textit J

Textitová deska Hgw2082 vyrobená z bavlněné tkaniny jako výztuže a krezolformaldehydové živice jako pojiva.

Textit J vykazuje dobrou odolnost vůči slabým kyselinám. Při vyšší teplotě je možné jeho použití jako konstrukčního materiálu při stavbě strojů a zařízení, je také vhodný při stavbě strojů pracujících v agresivním prostředí. Má dobré mechanické a kluzné vlastnosti, tlumí nárazy. Využívá se k výrobě kluzných ložisek, větších ozubených kol a kladek, kluzných částí lisů, těžkých hoblovacích strojů a rámových pil. Elektroizolační materiál - desky DĚLÍME na Vámi požadované rozměry od tloušťky 3 mm.

Trubky

Textitové trubky (Hgw 2085) z tvrzené tkaniny se vyrábějí z bavlněné tkaniny jako výztuže a fenolformaldehydové živice jako pojiva.

Příklady použití: výroba komor expanzních maloolejových spínačů, méně namáhaných ložiskových pouzder, těles a koster transformátorů, vodících kotoučů, hydraulických zařízení, těsnících a vodních kroužků.

Elektroizolační trubky NEDĚLÍME. Rozměry na poptání, doba dodání 4 - 6 týdnů. 

Tyče

Textitové tyče z tvrzené tkaniny se vyrábějí z bavlněné tkaniny a fenolické živice.

Příklady použití: vhodné k výrobě různých mechanicky a elektricky namáhaných součástek, pouzder, kluzných ložisek a ozubených kol malých modulů.

Elektroizolační tyče NEDĚLÍME. Běžná délka tyčí je 1000 mm + tolerance, průměr na poptání. Do průměru 100 mm běžné skladem vyjma meziprodeje.

 

 


Poptávkový formulář

 
rozměry


 
Název Rozměry Množství Cena / ks Cena celkem Hmotnost celkem
 
 
 
 
 

 
 

   Copyright © 2020 PWR Composite s.r.o.
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Další informace